MAFSALLI TENTE

Mafsallı Tente : Manuel ve uzaktan kumandalı kontrol seçenekleri ve  TENTE16 farkıyla sizlerle!

Ev ya da dükkanların ön bölümlerinde kullanılması için, dış mekanda da bir kullanım alanı oluşturan tente çeşitleri arasında, eklemli bölmesi ve esnek kullanım sağlaması açısından sıkça tercih edilen mafsallı tente ürünleri ile mekanlarınızda farklı bir etki yaratma zamanı. Her mekana özel bir çözüm sunulmasını gerektiren bu modeller için, firmamız ile ön görüşme yapmanız en doğrusu olacaktır.

Öncelikle talep ettiğiniz mafsallı tente ürünleri için, uygulamayı düşündüğünüz alanın ön incelemeden geçmesi  ve ölçülendirme ile uygunluğunun kontrol edilmesi gerekmektedir. Her mekân için uygun olmamakla birlikte, uygulanabildiği mekanlarda, iskelet kısmı sayesinde daha esnek bir kullanım alanı sağlamaktadır. Sarkıtılan kumaş bölümü ve mafsal sisteminin 3 ile 5 metre arasında bir değerde eğim kazandırılabilmesi ile daha kullanışlı bir özellik göstermektedir.

Özellikle kumaş sarkıtılması bölümü ile yaz ayları için de daha uygun bir ürün olduğunu kanıtlamaktadır. Mafsallı tente ürünlerinin kendine özgü model ve ölçüleri bulunmaktadır. Bu nedenden ötürü, uygulama yapılacak alanın tenteniz ile mimari açıdan uyum sağması gerekmektedir.. Bu da firmamızın uzmanlık alanlarından birisidir. Dış mekanda özellikle cephe ile uyumu sağlandığında, daha şık bir görünüm elde edilmektedir. Mafsal sistemi ve kaliteli kumaşı ile de uzun ömürlü bir kullanım garantisi TENTE16 ile sizlere sunulmaktadır.