MAFSALLI TENTE

 

Mafsallı Tente : Manuel ve uzaktan kumandalı kontrol seçenekleriyle TENTE16 da...

Ev ya da dükkanların ön bölümlerinde kullanılması için, dış mekanda da bir kullanım alanı oluşturan tente çeşitleri arasında, eklemli bölmesi ve esnek kullanım sağlaması açısından sıkça tercih edilen mafsallı tente ürünleri ile mekanlarınızda farklı bir etki yaratma zamanı. Her mekana özel bir çözüm sunulmasını gerektiren bu modeller için, firmamız ile ön görüşme yapmanız en doğrusu olacaktır.

Öncelikle talep ettiğiniz mafsallı tente ürünleri için, uygulamayı düşündüğünüz alanın ön değerlendirilmesi yapılmalı ve tente uygulamasına uygunluğu ölçülmelidir. Her mekân için uygun olmamakla birlikte, uygulanabildiği mekanlarda, iskelet kısmı sayesinde daha esnek bir kullanım sağlamaktadır. Sarkıtılan kumaş bölümü ve mafsal sisteminin 3 ile 5 metre arasında bir değerde eğim kazandırılabilmesi ile daha kullanışlı bir özellik gösteriyor.

Özellikle kumaş sarkıtılması bölümü ile yaz ayları için de daha uygun bir ürün olduğunu kanıtlamaktadır. Mafsallı tente ürünlerinin kendine özgü model ve ölçüleri bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama alanının mimari açıdan tenteniz ile uyum sağlayabilmesi gerekmektedir. Bu da firmamızın uzmanlık alanlarından birisidir. Dış mekanda özellikle cephe ile uyumu sağlandığında, daha şık bir görünüm elde edilmektedir. Mafsal sistemi ve kaliteli kumaşı ile de uzun ömürlü bir kullanım garantisi TENTE16 farkı ile sizlere sunulmaktadır.


Yağışlı havalarda su sızmasını engellemekten, kış aylarının fiziki etkenlerinden korumasına kadar her mevsimde uygun bir kullanım sunar. Oluşturduğu gölge alanları da, yaz keyfini engellemez. Mafsallı tente ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygulamayı düşündüğünüz alanlara uyup uymayacağını öğrenmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Diğer tente modellerine göre daha farklı ve sistematik bir ürün olması ile birlikte, oldukça ekonomik seçenekler ile mafsallı tente üretimi ve uygulaması için detaylı hizmet sağlanabilir.